Ofis taşımacılığı hizmetini genelde nakliye firmaları hizmet vermekte bu nakliye firmaları daha çok evden eve nakliyat hizmetinde yoğun talepleri karşılamaktadır. Buda bu hizmeti sıkıntının yaşanmasın olasılığını arttırmaktadır. Her nakliye firmasının kurumsal taşıma bünyesinde sunulan bu ofis taşıma hizmetini sunması doğru değildir. Çünkü bu hizmet profesyonellik ister. Uzmanlık ister. Deneyimli personel ile sunulması gereklidir. Aksi halde mutlaka bir problemin yaşanması doğaldır.

ofis taşımacılığı
ofis taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul 20 milyona yakın bir nüfusu olması bu bölgede kurumsal işletmelerin şubeleri kanalı ile hizmet veriyor olması bu hizmeti daha ihtiyaç haline getirmiştir. Bazı firmaları artık müşteriden gelen talepleri karşılayamadığından yada müşteri ulaşımının zor olması itibari ile hizmet verdikleri ofis ve bürolarını daha merkezi ve kolay ulaşım olan geniş bir hizmet sunabilecek büyüklükte bir binaya pasaja veya plazaya taşımak isterler. Bunun için istanbul Ofis taşımacılığı firması ararlar.

Buda firma ararken dikkat edilmesi gereken en büyük husus tercih edecekleri firmanın kurumsal hizmet sunuyor olması kadar sektördeki geçmişi ve referanslarıdır. Bunları dikkate almanız çok önemlidir. Firmayı seçerken acele etmemeniz da büyük bir öneme sahiptir. Her ne şartlarla olursa olsun ne güvence sözü alırsanız alın mutlaka taşıma öncesi sözleme ve sigorta işlemlerini yapın. Bu sizi alacağınız hizmette +1 adım önce başlatacaktır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Ofis Büro Taşıma Ve Nakliyesi

Taşıma işlemini yaptıracağınız firmadan mutlaka onlar teklif etmeselerde siz ücretsiz ekspertiz hizmetini ambalajlama, monte-demonte, ve önemli evrak için güvenli kasa hizmetini talep edin. Önemli olan bir hususta sizler için büyük önem taşıyana değerli ziynet eşyası, para senet. Tahvil, belge ve evrakları yanınıza alın. Ofis büro taşıma ve nakliyesi ‘ni mutlaka bir üst düzey personelinizi görevlendirerek yerinde takip edin.

Ücretsiz ekspertiz eşyanızın tespiti, kullanılacak ekip, ekipman ve aracın tespiti ve sonrası fiyatta sorunla karşılaşmamak adına fiyatın teklifinde önemli rol oynar. Kullanılacak malzemeler, çalışacak ekip bu taşıma için özel olarak belirlenir.

Ambalajlama öncesi uzman ekip bürodaki tüm eşyaların türüne göre ayrı ayrı paketlenmesini sağlayarak ve üstüne gerekli notu koyarak yeni işyerine daha kolay yerleşiminizi sağlar. Böylece işgücü kaybı olmadan taşımanız gerçekleşir. Bu tür taşımalar genelde mesai saatleri dışında uygun gün ve saatte yapılır

İstanbul ‘da Kurumsal Ofis Taşımacılığı Firması

Nakliye firmamız yıllardır hizmet vermiş olmanın bu hizmetler sayesinde edindiği tecrübe ve deneyimle tüm birikimlerini müşterilerin çıkarları nı koruyacak şekilde kullanmakta, böylece hizmet alan müşteri aldığı hizmetten memnun ayrılmaktadır. Bu memnuniyet İstanbul ‘da kurumsal ofis taşımacılığı firması arayan tüm iş ortağı yada iş çevresinde bizleri referans göstererek sektörde ki iş alanımızı genişletmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir